Webcon – platforma Low-Code

Co powiedział informatyk, który zaczął kodować w Webcon? 
Wow, teraz już wiem, co to znaczy „praca bez wychodzenia z domu!”

 

Webcon to polska firma specjalizująca się w rozwiązaniach do zarządzania procesami biznesowymi (BPM). Od 15 lat działa na rynku dostarcza rozwiązania do klientów z całego świata, w tym m.in. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech. Webcon jest producentem platformy low-code.

Platforma Webcon BPS

Webcon BPS (Business Process Suite) pozwala na szybkie i łatwe tworzenie aplikacji biznesowych bez konieczności posiadania umiejętności programowania.
Jedną z najważniejszych cech Webcon BPS jest prostota obsługi. Osoby bez doświadczenia w programowaniu mogą tworzyć skomplikowane aplikacje. Platforma opiera się na modelu przeciągnij i upuść. Użytkownicy mogą korzystać z gotowych komponentów i wtyczek. Platforma pozwala na łatwe i szybkie tworzenie interfejsów użytkownika, formularzy, raportów i innych elementów aplikacji.

Platforma ta umożliwia automatyzację przepływu pracy, co pozwala na łatwe zarządzanie zadaniami i zdarzeniami. Wszystkie procesy biznesowe są widoczne w jednym miejscu, co ułatwia zarządzanie nimi i daje pełny wgląd w ich przebieg. Webcon BPS oferuje mechanizmy zarządzania dokumentami. W łatwy sposób użytkownicy mogą przeglądać i udostępniać dokumenty wewnątrz organizacji.

Kolejnym atutem platformy Webcon BPS jest jej skalowalność i łatwość dostosowywania do potrzeb klienta. Platforma ta może być dostosowana do wymagań każdej organizacji. Elastyczność pozwala na zmianę procesów i funkcjonalności w zależności od potrzeb biznesowych.

W raportach

Firma Forrester uwzględniła Webcon jako pierwszą polską firmę w swoim raporcie „Now Tech: Digital Process Automation, Q4 2021„. Tylko 43 globalni dostawcy oprogramowania DPA (Digital Process Automation) zostali wybrani do tego raportu, a Webcon został wyróżniony jako wiodący dostawca technologii do digitalizacji procesów biznesowych. Według badania przeprowadzonego przez firmę Forrester, The Total Economic Impact of WEBCON BPS, rozwiązanie pozwala przyspieszyć procesy biznesowe nawet o 87% i znacząco skrócić czas wprowadzania nowych produktów i usług na rynek.


Opublikowano

w

przez

Tagi: